Şarjlı Çember Makinası


Şarjlı çember makinası, gerdirme ve kaynatma işlemleri bataryadan almış olduğu enerji ile yapan, endüstride en fazla kullanılan çember makinasıdır.

Ambalaj ürünün nakliye esnasında sigortası olmakla birlikte, kaliteli çember ve standart çemberleme ile birlikte ürünün müşteriye ulaştığı an iyi izlenime sebep olacaktır. Doğru çemberleme için çemberi en doğru gerdirme ile gerdirerek ürünün üzerindeki boşluğu minimum olması ve fazla gerdirmeden kaynaklı ürünün ezilmemiş olmasıdır.  Şarjlı çember makinaları havalı çember makinalarına göre daha hassas ve dijital ayarların yapılması ile çemberleme standardının sağlanması konusunda daha başarılıdır.

Strapex şarjlı çember makinası ürünün çemberlemeden önce dijital menüsünden yapılan gerdirme ayarı ile bataryanın güç durumu fark etmeksizin standart gerdirme ayarında çemberleme yapar. Ayrıca dijital menüsü kilitlenerek, gerdirme ve kaynatma ayarları değiştirilmesini de önlemiş olursunuz. Ayrıca tam şarj olmuş bir batarya ile 600 çemberleme işlemi yapabilirsiniz. Strapex çember makinası ile ilgili detaylı bilgi için buradan   hemen ietişime geçebilirsiniz.

Havalı çember makinası – Şarjlı çember makinası

  • Havalı çember makinası için kompresör sistemine ihtiyaç duyarsınız. Şarjlı çemberleme makinesinde buna ihiyacınız olmayacak.
  • Şarjlı çember makinası dijital gerdirme ve kaynatma ayarı imkanı verir ve ilk çemberleme işleminiz ile son çemberleme işleminiz aynı standartta olur.
  • Şarjlı çemberleme makinesi mobildir.
  • Havalı çember makinasının ekonomik ömrü şarjlı çember makinasına göre daha uzundur.

 

Çember makinası servis

Çember makinası alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta verilen servis hizmetidir. Onare; only strapping system sloganı ile bünyesinde bulunan onare|servisces

hizmeti ile tüm çemberleme makinelerinin tamirini uzman teknik ekibi ve satış sonrası müşteri hizmetleri ile 48 saat tamir ve bakım garantisi vermektedir. Tüm marka çember makinaları orijinal yedek parçalarını stoklarında bulundurması ve gelişmiş teknolojik alt yapısı ile servisteki ürünün tüm aşamalarını öğrenebilirsiniz.

Hemen İletişime Geçin

Çemberleme makineleri,Ambalaj Çemberleri Ve Çember Makinası Teknik Servis Hizmetleri ile ilgili  hizmet almak istiyorsanız; Bir tık uzağınızdayız.
Burayı tıklayarak sitemizin iletişim sayfasına ulaşabilirsiniz.
Buraya  tıklayarak WhatsApp bağlantısı kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir