Palet Çember Makinası

Palet Çember Makinası

Palet çember makinası, Ürünlerin paletli sevkiyatlarında kullanılan ambalaj çemberini bağlamak için kullanılan, ülkemizde ve dünyada en yoğun kullanılan çember makinalarıdır. Palet çember makinası genellikle şarjlı çember makinası ve havalı çember makinası olmak üzere iki farklı modelde kullanılmaktadır.

ŞARJLI ÇEMBER MAKİNASI

Şarjlı Çember Makinası – Onare

Şarjlı çember makinası el tipi çember makinalarıdır. batarya ile çalışır. Farklı batarya modelleri bulunur. Li-Ion, Li-Po, Ni-Cd gibi. Günümüzde kabul görmüş en sağlıklı bataryalar Li-Ion olanlarıdır. Bataryadan almış olduğu güç ile çemberi gerdirerek daha sonra çemberi vibrasyon yöntemi ile ısıtarak yapıştırır. En yoğun kullanılan palet çember makinasıdır.

HAVALI ÇEMBER MAKİNASI

Çember Makinası
Havalı Çember Makinası – Onare

Havalı Çember makinası, pneumatic motorlar ile çalışarak aynı şarjlı makinelerdeki gibi gerdirme ve vibrasyon ile kaynatma yapmaktadır.

ERGONOMİK PALET ÇEMBER MAKİNASI

Onare Endüstriyel Ambalajlama, palet çember makinası grubuna Dünyada ilk ve tek Ergonomik çember makinasını geliştiren Ergopack Palet çember makinası’nın Türkiye tek  distribütörlüğünü yapmaktadır. Ergopack müşterilerine palet bağlamada eğilmeden, palet etrafında dolaşmadan çemberleme yapabilme kolaylığını sunar. Palet çember makinası kullanan operatörlerin sırt ağrıları önlemede Almanyanın iki sırt sağlığı derneği tarafında AGR onayı almış tek palet çember makinasıdır.

Ergopack ile;

Günde 50 Paleti 2 çember ile çemberleme operatör için çok anlam ifade eder.

Kesinlik 0 kes eğilme ve yılda 0 kez paletin etrafında dolaşma…

Ergopack
Palet Çember Makinası

Ergopack Çemberleme Sistemi

Ergopack sistemi ile her zaman doğru kararı verirsiniz: Büyük, küçük, geniş ya da yüksek: ErgoPack malzemeleri güvenle çemberler. Hiçbir şey sallanmaz, kaymaz veya dağılmaz. Kargo taşımaları ve paletlerde güvenlik için mümkün olan en fazla katkıyı ErgoPack ile sağlarsınız.

Patenti alınmış zincirli mızrak sistem, tek kelimeyle dahice: Zincirli mızrak, malzemenin altından geçerek çemberi alır ve tekrar kullanıcıya ulaştırır. Kullanıcının, sadece çemberi tutması ve çemberleme cihazına yerleştirmesi gerekir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir