Çember Makinası

full otomatik çember makinası

ÇEMBER MAKİNASI

Çember makinası ürünlerinizin dağılmadan sevk edebilmeniz için ürünlerinizi yüksek mukavemetli ambalaj çemberi ile sıkıştırır. Çemberleme makineleri : Germe makinası, şerit makinası gibi isimlerle de ifade edilmektedir. Çember makinesi çemberleyeceğiniz ürüne, adetlerine göre çeşitlilik göstermektedir. Aşağıda çember makinesi çeşitleri ile ilgili kısa bilgiler bulunmaktadır. Çember makinesi almadan önce lütfen okuyun ve uzman satış ekibimiz ile iletişime geçin.

ÇEMBER MAKİNASI FİYATLARI

Çember makinaları ürünlerinizin ebat, ağırlık ve sevkiyat şeklinize göre çeşitlilik göstermektedir. Çember makinası fiyatı için uzman satış ekibimiz ile iletişime geçebilirisiniz. Bize Türkiye’nin her yerinden 444 7225 numaralı telefonumuzdan ve info@onare.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

FULL OTOMATİK ÇEMBER MAKİNALARI

Full otomatik çelik çember makineleri ve full otomatik plastik çember makineleri konveyör üzerinden gelen ürünleri önceden belirlenmiş olan noktalarından hiç operatör yardımı olmadan çemberlemenizi sağlar.

OTOMATİK KOLİ BAĞLAMA MAKİNALARI

Tam otomatik çemberleme makinaları kolili ürünlerinizin makinenin çerçevesinin içinde olduğu an sensörleri ile ya da operatör yardımı ile kolayca çemberlemenizi sağlamaktadır. Ayrıca düşük sevkiyat yapan firmalar için yarı otomatik çember makineleri de bulunmaktadır.

ŞARJLI & HAVALI ÇEMBER MAKİNASI (EL ÇEMBER MAKİNASI)

Şarjlı çember makinası ve havalı çember makinası paletli sevkiyatlarınız için operatör yardımı ile her yerde ve çok kısa bir sürede çemberleme yapabilirsiniz. Ayrıca sevkiyat yoğunluğu çok olmayan firmalarda manual çember makinası da kullanılmaktadır.

ÇEMBER MAKİNASI İSTOÇ

Onare İstanbul Kağıthane deki merkezinden Türkiye’nin en önemli organize sanayilerine, çember makinesi istoç ve diğer ticaret merkezlerindeki satış temsilcileri ile hizmet vermektedir.

Çember makinesi ankara ve iç anadolu bölgelerinde diğer tüm bölgelerdeki gibi satış temsilcilerimiz ile sizleri ziyaret edebilir ve sizlere en uygun çember makinesi ve plastik çember ile ilgili tekliflerimizi iletebiliriz. Çember makinesi fiyatı için bizi hemen arayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir