Çelik Çember Makinası

Çelik Çember Makinası

Çelik çember makinası, ağır ve büyük ebatlı ürünlerin çemberlenmesinde kullanılan çemberleme makinası çeşididir. Genellikle demir çelik, alüminyum sektörlerinde kullanılmaktadır.

Çelik çember makinası, full otomatik hatlardan, tokalı ve tokasız manual çember makinasına kadar. Havalı çember makinası gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Çelik çember, plastik çember ile kıyaslandığında daha maliyetli olması nedeni ile, yüksek mukavemetli plastik çember kullanımı tercih edilmektedir. Plastik çember makinası ile ilgili yazımızı buradan ulaşabilirsiniz.

Çelik Çember Makinası Fiyatları

Çelik çember makinası fiyatları ile ilgili yapılan aramalardan önce, uzman satış personelimiz ile saha çalışmaları yaparak firmanıza en uygun çelik çember makinası fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Aşağıda iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Tokasız Çelik Çember Makinası Fiyatı

Tokasız çelik çember makinası, Özellikle 19 mm çelik çember uygulamalarında ürün etrafında sarılan çemberin üst üste getirip yeterli gerdirme işlemini tamamladıktan sonra çemberlerin birleşiminde tam ortasında bükülerek ayrılmadan çemberin durmasını sağlamaktadır. Tokasız çelik çember makinası kullanımı ile çelik toka maliyetiniz de ortadan kalkacaktır.

Havalı Çember Makinası

Havalı çember makinası demir çelik sektörünün en yoğun kullanılan çember makinası modelidir. 6,5 bar hava ile çalışan çelik çember makinası kullanılacak çember ölçüsüne göre 4500 N güce kadar gerdirme yaparak en ağır ve dağılabilecek ürünleri bile sabitleyerek teslimat adresine ulaşmasını sağlar. Havalı çember makinası ile ilgili aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Havalı Çelik Çember Makinası Fiyatı

Havalı çember makinası fiyatı için Onare Endüstriyel Ambalajlamanın uzman satış ekibine ulaşabilirsiniz. Uzman satış ekibimiz en uygun çember makinası ile ilgili ürünleriniz üzerinde demo yaparak fiyat tekliflerimizi iletirler.

Plastik Çember Makinası

Plastik çember makinası, hafif uygulamalarda çember maliyet avantajı ile kullanılmaktadır. Sabit ve yassı ürünlerde plastik çember kullanarak çember tasarrufu yapabilirsiniz.

Çelik Çember Germe Makinası

Havalı çember germe makinası, çelik çemberi hava ile yeterli gerginliğe kadar gerdirmenize yardımcı olur. Çemberin çentikleme işlemi için ayrı bir makine kullanımına gerek vardır. Çember germe makinaları kombinasyonlara göre daha hafif olmaları nedeni ile tercih edilmektedir.

Onare dünyanın en büyük çelik çember makinası üreticlerinin Türkiye Tek distribütörüdür.Bizimle her konuda iletişime geçemek için buraya tıklayınız. WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için buraya tıklayınız

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir